Folia aluminiowa gastronomiczna długa o szerokości 290 mm na rolce
| Nazwa towaru | długa, 150m x 290 mm, 9 mic, rolka |
| Dodatkowe cechy | gładka |
| Nr artykułu | 5512 |
| Gramatura/ grubość | 9 µm |
| Długość [mm] | |
| Szerokość [mm] | 290 |
| Waga [kg] | 1,1 |
| Średnica [mm] | |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 |
| Ilość kartonów na palecie | 170 |
| Nazwa towaru | gruba, 0,9 x 290 mm, 11÷13 mic, rolka |
| Dodatkowe cechy | gładka |
| Nr artykułu | 5511 |
| Gramatura/ grubość | 11-13 µm |
| Długość [mm] | |
| Szerokość [mm] | 290 |
| Waga [kg] | 0,9 |
| Średnica [mm] | |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 |
| Ilość kartonów na palecie | 120 |
| Nazwa towaru | gruba, 0,8 x 290 mm, 11÷13 mic, rolka |
| Dodatkowe cechy | gładka |
| Nr artykułu | 5510 |
| Gramatura/ grubość | 11-13 µm |
| Długość [mm] | |
| Szerokość [mm] | 290 |
| Waga [kg] | 0,8 |
| Średnica [mm] | |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 |
| Ilość kartonów na palecie | 120 |
| Nazwa towaru | gruba, 0,75 x 290 mm, 11÷13 mic, rolka |
| Dodatkowe cechy | gładka |
| Nr artykułu | 5534 |
| Gramatura/ grubość | 11-13 µm |
| Długość [mm] | |
| Szerokość [mm] | 290 |
| Waga [kg] | 0,75 |
| Średnica [mm] | |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 |
| Ilość kartonów na palecie | 120 |
| Nazwa towaru | gruba, 0,7 x 290 mm, 11÷13 mic, rolka |
| Dodatkowe cechy | gładka |
| Nr artykułu | 5835 |
| Gramatura/ grubość | 11-13 µm |
| Długość [mm] | |
| Szerokość [mm] | 290 |
| Waga [kg] | 0,7 |
| Średnica [mm] | |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 |
| Ilość kartonów na palecie | 120 |
| Nazwa towaru | gruba, 1,0 x 290 mm, 13 mic, rolka |
| Dodatkowe cechy | gładka |
| Nr artykułu | 5507 |
| Gramatura/ grubość | 13 µm |
| Długość [mm] | |
| Szerokość [mm] | 290 |
| Waga [kg] | 1 |
| Średnica [mm] | |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 |
| Ilość kartonów na palecie | 120 |
| Nazwa towaru | gruba, 0,9 x 290 mm, 13 mic, rolka |
| Dodatkowe cechy | gładka |
| Nr artykułu | 5518 |
| Gramatura/ grubość | 13 µm |
| Długość [mm] | |
| Szerokość [mm] | 290 |
| Waga [kg] | 0,9 |
| Średnica [mm] | |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 |
| Ilość kartonów na palecie | 120 |
| Nazwa towaru | gruba, 0,8 x 290 mm, 13 mic, rolka |
| Dodatkowe cechy | gładka |
| Nr artykułu | 5526 |
| Gramatura/ grubość | 13 µm |
| Długość [mm] | |
| Szerokość [mm] | 290 |
| Waga [kg] | 0,8 |
| Średnica [mm] | |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 |
| Ilość kartonów na palecie | 120 |
Inne wybrane produkty z tej kategorii
folia aluminiowa z mikroTŁOCZENIEM (5531 5532 5533 5535 5536)
Dowiedz się więcejfolia aluminiowa - 440 mm, rolka
Dowiedz się więcejna zamówienie
Dowiedz się więcej




