Serwetki gastronomiczne składane 1/4 i 1/8 to wysokiej jakości produkty przeznaczone do użytku zarówno w lokalach gastronomicznych jak i w domu. Serwetki znajdą zastosowanie w wielu sytuacjach i warunkach. Wykonane z celulozy.
Serwetki gastronomiczne składane 1/8, 1w, białe, headfold, 33/500
| Dodatkowe cechy | skład 1/8 |
| Nr artykułu | 5787 |
| EAN | 5902365057871 |
| Gramatura/ grubość | 16g |
| Długość [mm] | 33cm |
| Szerokość [mm] | 33cm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 12 |
| Ilość kartonów na palecie | 24 |

