Serwetki gastronomiczne składane 1/4 i 1/8 to wysokiej jakości produkty przeznaczone do użytku zarówno w lokalach gastronomicznych jak i w domu. Serwetki znajdą zastosowanie w wielu sytuacjach i warunkach. Wykonane z celulozy.
Serwetki gastronomiczne składane 1/6, 1w, białe, headfold, 33x24 cm, 500 szt.
| Nazwa towaru | 1w, białe, headfold, 500 szt. |
| Dodatkowe cechy | skład 1/6 |
| Nr artykułu | 5066 |
| EAN | 5902365050667 |
| Gramatura/ grubość | 16,5g |
| Długość [mm] | 33cm |
| Szerokość [mm] | 24cm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Ilość kartonów na palecie | 24 |

