Serwetki gastronomiczne składane 1/4 to wysokiej jakości produkty przeznaczone zarówno do użytku domowego jak i w gastronomii.
Serwetki gastronomiczne składane 1/4, 2w, czarne, 33/250
| Dodatkowe cechy | skład 1/4 |
| Nr artykułu | 5747 |
| EAN | 5902365057475 |
| Gramatura/ grubość | 2 x 16g |
| Długość [mm] | 33cm |
| Szerokość [mm] | 33cm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Ilość kartonów na palecie | 24 |

